Selçuklu Belediye , Göztepe’yi Yendi
Hentbol Erkekler 1.Liginde Konya Selçuklu Belediyesi ile Göztepe Spor Kulübü karşılaştı.
Hentbol Erkekler 1.Ligin iki iddialı ekibinin karşılaşması mücadele seviyesi yüksek , hentbol severler adına zevkli dakikalara sahne oldu.
Ev sahibi ekip Konya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü , müsabakanın ilk yarısını 16-14 skor üstünlüğü ile önde tamamladı. Müsabakanın 42.dakikasında konuk Göztepe farkı 1 sayıya indirdi. Müsabakanın son 5 dakikasına deplasman ekibi Göztepe Spor Kulübü 1 fark ile öne geçti. Müsabakanın sonunda gülen taraf ise ev sahibi ekip 31-29 skor ile Konya Selçuklu Belediyespor oldu.
Müsabaka sonrası Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulunan Konya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Hasan Bakar düşüncelerini şöyle aktardı : " Ligin güçlü ekiplerinden Göztepe’yi evimizde ağırladık. Her iki takımıda sahadaki mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Biz müsabakadan 2 sayı fark ile galip ayrıldığımız için mutluyuz. Maçta daha az hata yapan taraf biz idik. Önemli olan müsabakanın fair – playy çerçevesinde geçmesi idi. Göztepe Antrenörü İhsan Okumacı , sporcuları ve değerli Göztepe taraftarına teşekkür ediyorum. Önümüzdeki maçlarda , ligin tüm ekiplerine başarılar diliyorum. " dedi.
Konya Selçuklu Belediyespor bu sonuçla beraber ligde ikinci sıraya yükseldi. Göztepe ise dördüncü sırada yerini koruyor.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)