Serdar Eler Çeyrek Final’den dolayı mutlu
Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası A Grubunu lider tamamlayan Yenimahalle Belediyespor’da Başantrenör Serdar Eler açıklamalarda bulundu.
Serdar Eler, Çeyrek finale kaldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.
A Grubunda Görele Belediyespor’u, EGO Spor’u ve Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK’yı mağlup etmeyi başaran Yenimahalle Belediyesi SK, A Grubunu lider bitirdi.
Serdar Eler’in açıklamaları şöyle:
Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası A Grubunu lider bitirerek adını çeyrek finale yazdıran Yenimahalle Belediyespor’da Başantrenör Serdar Eler, #Hentbolhaber‘e açıklamalarda bulundu.@Serdareler4 @Yenimahalle_SK @Hentbol_Fed #HentbolGüzeldir pic.twitter.com/rMk9EWu9eL
— Hentbolhaber.Net ? Maskeni Tak ? (@Hentbolhaber) December 27, 2020
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)