Serdar Seymen: 'Mucizeye İmza Atmak İstiyoruz'

Spor Toto Spor Kulübü, Avrupa Hentbol Federasyonu Avrupa Kupası 3'üncü turundaki 34-25'lik mağlubiyetin rövanşında yarın Bosna Hersek temsilcisi RK Sloboda'yı konuk edecek. Maç öncesinde Spor Toto Spor Kulübü Antrenörü Serdar Seymen değerlendirmelerde bulundu. Detayı hentbolhaber.net internet haber sitemizde.

Spor Toto Spor Kulübü, Avrupa Hentbol Federasyonu Avrupa Kupası 3’üncü turundaki 34-25’lik mağlubiyetin rövanşında bugün Bosna Hersek temsilcisi RK Sloboda’yı konuk edecek.

Türkiye Hentbol Federasyonu Prof. Dr. Yaşar Sevim Spor Salonu’ndaki maç bugün saat 16.00’da başlayacak.

‘İstekli ve Arzuluyuz’

Maç öncesinde değerlendirmelerde bulunan Spor Toto Spor Kulübü Antrenörü Serdar Seymen şunları söyledi: “Öncelikle kazanmak istiyoruz. Skor olarak belli bir noktaya getirip, sonuna kadar turu kovalayacağız. Oyuncularımız istekli ve arzulular. Turu atlayacak kadar istekli ve arzuluyuz. Antrenmandaki bu istek ve arzuyu umuyorum ki maça da yansıtacağız.”

‘Mucizeye İmza Atmak İstiyoruz’

Seymen son olarak: “Son dakikaları iyi oynayamamak gibi bir durumumuz var. Tecrübeli oyuncularımızla çok basit hatalar yapıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Sürpriz yapıp, mucizeye imza atıp, turu atlamak istiyoruz.”
 

Bakmadan Geçme