Skorsuz paylaşım
Kastamonu Belediyespor ile Yalıkavak Spor Kulübü, Türkiye Kupası yarı finalinde Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu'nda karşı karşıya geldi.
HENTBOLHABER.NET –Kastamonu Belediyespor ile Yalıkavak Spor Kulübü, Türkiye Kupası yarı finalinde Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. İlk yarıyı Yalıkavak 13-14 önde kapatırken, maçı Kastamonu Belediyespor 30-27’lik skorla kazandı. Maçın ilk yarı skorunu sosyal medyadan paylaşan Yalıkavak, maç sonucunu paylaşmadı. ‘Skor paylaşmıyoruz’ ifadelerine yer verdi.
Yalıkavaklı bazı yöneticiler maç sonrası şeref tribününe sözlü tepkide bulundu. Şeref tribününde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç’ın yanı sıra Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı ve AK Parti Milletvekili, eski TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü yer alıyordu.
Yalıkavak’ın maç sonu paylaşımında; “Hentbol Federasyonu ve hakem heyetine tepki olarak skor paylaşmıyoruz!’ ifadeleri kullanıldı.
İşte o paylaşım:
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)