Süper Kupa öncesi son açıklamalar

Hentbol Erkekler Süper Kupası sahibi bulacak. Final öncesi son açıklamalar.

İstanbul Haldun Alagaş Spor Kompleksi'nde 27 Eylül 2023 Çarşamba günü oynanacak karşılaşma öncesi Beykoz Belediyesi Başantrenörü Mesut Ilgın ve takım kaptanı Çağlayan Öztürk ile Beşiktaş Safi Çimento Başantrenörü Oliver Roy Camino ve takım kaptanı Ömer Ozan Arifoğlu'nun katılımıyla bir basın toplantısı düzenlendi.

Beşiktaş Safi Çimento Başantrenörü Oliver Roy Camino, "Beykoz Belediyespor, son lig şampiyonu. İyi oyuncuları, antrenörleri ve ekipleri var. İyi hazırlandıklarını biliyoruz. Biz de ekip olarak iyi hazırlandık. Onların birden fazla taktiği olduğunu biliyoruz. Maçın gidişatına göre 5-0 olsun, 6-0 olsun bunlara hazırlandık. Kendimize güvenimiz tam. Beklentimiz açık, kupayı kazanmak istiyoruz." dedi.

Siyah-beyazlı ekibin güçlü bir takım olduğunu vurgulayan Beykoz Belediyesi Başantrenörü Mesut Ilgın, "Güzel bir maç olacak. Alışık olmadığımız bir sisteme karşı oynayacağız. Zor bir maç bizi bekliyor. Hiç hazırlık maçı yapmadık. Tanımadığımız bir ekip. Bu yüzden bir öngörüm yok. Ümit ediyorum yarınki maç çekişmeli ve centilmence geçecek. Kazanan taraf olmak istiyoruz." diye konuştu.

Beykoz Belediyespor takım kaptanı Çağlayan Öztürk ise "Beşiktaş ile oynadığımız karşılaşmalarda çok üst düzey maçlar seyrettirdik. Yine aynı şekilde keyifli bir maç olacağını düşünüyorum. Beşiktaş iyi bir oyun sergiliyor, formdalar. Rakibimize başarılar diliyoruz." şeklinde konuştu.

Beşiktaş Safi Çimento takım kaptanı Ömer Ozan Arifoğlu ise "Rakibimize saygı duyuyoruz. Güçlü bir takım. Geçen sene kaybetmiştik. Rövanşı almak istiyoruz. Yarın güzel bir maç olacağını düşünüyoruz. İyi olan kazansın." şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme