“Taraftarımız ile gurur duyuyorum”
Zağnosspor Erkek Takımını farklımağlup eden Aziziye Belediyesi Termal SK’da yüzler gülüyor.
HENTBOLHABER.NET – Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Aziziye Belediyesi Termalspor Kulübü, Zağnosspor Erkek Hentbol Takımını farklı geçti. Termalspor rakibini 40-23 mağlup etti.
Termalspor Baş Antrenörü Berkan Otman, taraftarlara övgüler yağdırdı. Her maçı tek tek düşündüklerini vurgulayan Otman, ligi en güzel yerde bitirmek için çalıştıklarını söyledi ve “Öncelikle bu maçı da aldık. Kendi sahamızda namağlup gidiyoruz. Tüm maçları kazandık. O yüzden çok sevinçliyiz. Özellikle taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Arkamızda bu güç olduğu sürece galibiyetlerimiz devam eder. Sezon sonunda ligi iyi bir yerde bitireceğimize eminim” diye konuştu.
HentbolHaber.Net (@hentbolhaber) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)