Temsilcilerimizin rakipleri belli oldu

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) tarafından kadın ve erkekler kategorilerinde düzenlenen Avrupa Ligi ile Avrupa Kupası ilk kuraları Avusturya’nın Viyana kentindeki EHF ofisinde çekildi.

HENTBOLHABER.NET – EHF Avrupa Ligi ve EHF Avrupa Kupası’nda temsilcilerimizin rakipleri belli oldu.

Yalıkavak Spor, Kadınlar EHF Avrupa Ligi’nde Nyköbing Falster ile eşleşti

2022/23 sezonunda Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci turunda mücadele edecek olan temsilcimiz Yalıkavak Spor Kulübü, bugün yapılan kura çekiminde Danimarka’nın Nyköbing Falster HB takımı ile eşleşti.
18 takımın mücadele edeceği Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci tur ilk maçları 8/9 Ekim, rövanşları ise 15/16 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Kadınlar EHF Avrupa Kupası’nda Antalya Konyaaltı ve Ankara Yenimahalle’nin rakipleri belli oldu

Temsilcilerimiz Antalya Konyaaltı ve Ankara Yenimahalle’nin mücadele edeceği Kadınlar EHF Avrupa Kupası ikinci tur kuraları da bugün çekildi. Kurada Ankara Yenimahalle İtalya’nın Jomi Salemo takımı ile ve Antalya Konyaaltı da Yunanistan’ın A.E.S.H. Pylea takımı ile eşleşti.

2022/23 sezonunda 59 takımın mücadele edeceği Kadınlar EHF Avrupa Kupası ikinci tur maçları 8/9 Ekim ile 15/16 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Temsilcimiz İzmir Büyükşehir Belediye ise üçüncü turdan kupa mücadelesine katılacak ve üçüncü tur kura çekimi 18 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.

Erkekler EHF Avrupa Kupası’nda Spor Toto ve İzmir BBSK’nın rakipleri belirlendi

Erkeklerde EHF Avrupa Kupası’na birinci turdan katılan temsilcimiz Spor Toto Spor Kulübü Lüksemburg’un HB Dudelange, İzmir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ise Çek Cumhuriyeti’nden HC Robe Zubri takımı ile eşleşti.

Birinci turda 26, ikinci turda ise 51 takımın mücadeleye katılacağı erkekler Avrupa Kupası’nda ilk maçlar 10/11 Eylül’de, rövanşları 17/18 Eylül 2022 tarihlerinde yapılacak.

Temsilcilerimiz Beşiktaş ile Beykoz Belediyesi’nin de katılacağı EHF Avrupa Kupası ikinci tur kura çekimi ise 20 Eylül 2022’de gerçekleşecek.

Bakmadan Geçme