• Haberler
  • Arşiv
  • Bakan YAZICI, Süper Lig Ekibi Ardeşen’in Hedefini Öğrendi

Bakan YAZICI, Süper Lig Ekibi Ardeşen’in Hedefini Öğrendi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Süper Lig'de mücadele edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi

Çeşitli programlara katılmak üzere Rize’ye gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Rize Milletvekili ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, bu sezon Hentbol Süper liginde oynayacak olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü bayan hentbol takımı yönetim kurulu Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Biberoğlu, Sacettin Hacışahinoğlu ile teknik direktör yardımcısı Şevki Demiroğlu ve sporcular Serpil Değermenci, Yasemin Çiçek, Ayşe Topaloğlu ve Çiğdem Dedecan ile buluştu.

Haber

ÇAYKUR paketleme çay fabrikasında gerçekleştirilen buluşmaya Bakan Yazıcı’nın Yanı sıra, Rize Vali Vekili Burak Uz, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice ve çeşitli isimler katıldı.

Bakan Yazıcı’ya takımın son durumu ve hedefleri hakkında bilgi veren kulüp başkanı Sultan Rauf Oğuz, “ArdeşenGSK 4 yıl da süper lig’e yükselme başarısı göstererek Rize’yi en iyişekilde temsil etti. Takımımız bu sezon yeni transferlerle Avrupa Kupalarına katılmayı hedefliyoruz. Değerli büyüklerimizin destekleri ile buhedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Haber

Bakan Yazıcı’da karşılaştığı manzara karşısında Rize Milletvekili olarak büyük bir gurur duyduğunu belirterek, “İmkânlarımızölçüsünde her türlü desteği sağlamaya hazırız. Ardeşen GSK’nın Rizeismini daha da büyük makamlara taşıyacağına inanıyorum. Başarılarınızındevamını diliyorum.” dedi.

Haber :Ömer Faruk Zenginal

 

Bakmadan Geçme