Yeditepe Kendine Geldi
Hentbol Erkekler Süper Liginde ilk yarıyı galibiyet ile kapatan Yeditepe Spor Kulübünde Vahit Zorlu açıklamalarda bulundu.
Zorlu yapmış olduğu açıklamada, yeni transferleri Milos Savic’in takıma uyumu ile galibiyetle kapattıklarını belirtti.
Zorlu devam eden açıklamalarında , "Müsabakada üstün olan taraf bizdik. Galibiyet ile kapatmak bizim için önemli idi. Son iki haftada almış olduğumuz galibiyet şanssızlıklarımızı biraz olsun unutturdu ve özgüvenimiz yerine geldi."dedi
İkinci yarıya daha iyi bir Yeditepe Olarak başlayacaklarını belirten Zorlu, "hedefimiz hak etmediğimiz yerden yukarı doğru tırmanman olacaktır. Süper Lig bu sene çok keyifli ama biz şanssız idik. İkinci yarıda daha farklı olarak üst sıralara tırmanacağız."dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)