Yunus Özmusul Almanya’ya ayak bastı
Başarılı file bekçisi Yunus Özmusul, Almanya’ya ayak bastı.
HENTBOLHABER.NET- Yeni Kulübü TV Bittenfeld 1898, Almanya’ya ayak basan Yunus Özmusul’a hoşgeldin karşılaması gerçekleştirdi.
Stuttgard’a ayak basan Yunus Özmusul, TV Bittenfeld 1898 forması ile poz verdi.
Kulübün sosyal paylaşım sayfasından yayınlanan fotoğraf karesinde de Almanca “Herzlich willkommen in Stuttgart, Yunus!” “Stutgard’a hoşgeldin Yunus” denildi.
Almanya’nın önde gelen spor sitelerinde de başarılı file bekçisinin TV Bittenfeld 1898 için çok iyi bir transfer olduğu ve Türk kalecinin geleceğinin çok parlak olduğu belirtildi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)