- Haberler
- Röportajlar
- Zaman Destek Zamanı!
Zaman Destek Zamanı!
Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Hüsnü Kemal Durak, ”Taraftarımızın desteğiyle play-off 2. tura çıkacağımıza inanıyorum” dedi.
Durak, gazetecilere yaptığı açıklamada, BayanlarSüper Lig play-off 1. tur ilk maçında deplasmanda Maltepe Belediyesi’ne26-25 mağlup olduklarını anımsatarak, maçın eksiklerini görme açısındanönemli olduğunu söyledi.
Eksiklikleri gidermek için çalıştıklarını belirten Durak, şunları kaydetti: Bu arada, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, yarın Maltepe Belediyesiile yapacağı maçın hazırlıklarını, Ayder’de, kondisyon ağırlıklıçalışarak sürdürdü.
”Eksikliklerimizi görme açısından bazen kaybedilen maçlarkazanılan maçlardan önemlidir. Perşembe günü yapacağımız karşılaşmayataraftarımızın her zamankinden çok ve ateşli şekilde destek vermesinibekliyorum. Bu desteğe çok ihtiyacımız var. Mağlubiyete rağmenoyuncularımızın morali üst seviyede. Taraftarın desteğiyle play-off 2.tura çıkacağımıza inanıyorum.”
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)