Trabzon’da İlk Gün Heyecanı
Trabzon’da gerçekleşen Liseler Türkiye Şampiyonası oynanan ilk gün müsabakaları tamamlandı.
19 Mayıs Spor Salonu ve Yomra Spor Salonu’nda oynanan müsabakaların ilk günü sona erdi.
Trabzon’lu hentbol severlerin ilgisinin yoğun olduğu ilk gün mücadeleleri zevkli ve heyecan verici geçti.
Resim Galerisi İlerleyen Dakikalarda Eklenecek …
26.02.2014 tarihinde oynanan müsabakaları sonuçları şöyle oluştu :
19 Mayıs Spor Salonu
10.00 : ( E ) 12.00 : Açılış Seramonisi
14.30 : ( E ) Yomra Spor Salonu
09.30 : ( E )
Hakemler : Kaan Çınar – Hasan Kılıç
Kaya Beyazıtoğlu And.L. : Cihan 2 , Yusuf , Kartal , Çetin , Tolgahan , Halil 9 , Mustafa , Ali 4 , Furkan 7 , Ahmet , Fatih 1 , Batuhan , Muhammet 2 , Yiğit
Hürriyet Anadolu Lisesi : Sercan , Mert , Hüseyin Ö. 2 , Hüseyin T. , Erdem 1 , Furkan , Tolga 4 , Hakan 4 , Aytekin 2 , Gürkan 6 , Salih , Burakhan , Mustafa 1 , Halil
Devre : 14 – 12
İki Dakika Zaman Cezası Alanlar : Halil , Furkan , Fatih ( Kaya Beyazıtoğlu ) Hüseyin Ö. ( Bursa Hürriyet Anadolu Lisesi )
Hakemler : Tayfun Torçuk – Furkaz Kazmaz
Muratpaşa Anadolu Lisesi : İrem 1 , Sena , Buse 5 , Kübra , Fetane 3 , Nedret 1 , Andrea , Sibel , Duygu , Keziban , Halise 10 , Ferah , Büşra
Genç Osman And.L. : Funda 4 , Elif , Hülya 6 , Tuğçe , Demet 1 , Kübra , Reyhan 6 , Betül , Büşra , Kübra , Merve , Havva , Aysu , Gamze 1
Devre : 8 – 6
İki Dakika Zaman Cezası Alanlar : Buse , Kübra , Fetane , Andrea , Halise (2) (Muratpaşa And.L. ) Funda , Hülya , Tuğçe (2), Reyhan (2) ( Genç Osman And.L. )
Kırmızı Kart Alanlar : Tuğçe , Reyhan , Ant – Şükrü Gönül ( Genç Osman Anadolu Lisesi )
Hakemler : Ahmet Koç – Nedim Güneş
İzmir Mev Koleji : Ege , Mert , Denizhan , Ergin , Kemal 1 , Metin , Efe 5 , Atakan 4 , Tuna 1 , Baran , Berk 1 , Mehmet , Emre 1 , Cem 4
İstanbul Cent Koleji : Erkut , Numan 3 , Burakcan 12 , Berk 2 , Kürşad 3 , Sabri 5 , Ozan 10 , Fatih 2 , Kerem , Bedrettin , Umurhan , Ümit , Savaş 2, Özkan
Devre : 11 – 18
İki Dakika Zaman Cezası Alanlar : Tuna ( İzmir Mev Koleji ) Burakcan ( İstanbul Cent Koleji )
Kırmızı Kart Alanlar : Tuna ( İzmir Mev Koleji ) Numan ( İstanbul Cent Koleji )
16.00 : ( B ) Üsküdar Doğa Koleji 31 – 21 İzmir Kemalpaşa Bağyurdu And.L.
13.30 : ( B ) İzmir Bornova Kiz Meslek Lisesi25 – 30 Ankara Celal Yardımcı And.L.
15.00 : ( E ) Denizli Bozkurt Spor Lisesi 20 – 35 Ankara Genç Osman And.L.
17.00 : ( B ) Eskişehir Cumhuriyet And.L. 30 – 22 Adana Atatürk K.T.M.L