A Milli Erkek Takım aday kadrosu açıklandı
Fransa'da düzenlenecek olan 2017 Erkekler Dünya Şampiyonası grup elemelerinde Belçika ve Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan A Milli Erkek Hentbol takımımızın aday kadrosu belli oldu.
A Milli Erkek Hentbol takımımız ocak ayında Belçika ve Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı 2017 Erkekler Dünya Şampiyonası grup elemeleri maçları için İstanbul'da kampa girecek. Millilerimiz 28 Aralık pazartesi günü İstanbul'da kampa girecek. Hazırlık kampı çerçevesinde Milli Takımımız, Yunansitan Milli takımıyla 3-4 Ocak 2016 tarihlerinde hazırlık müsabakası oynayacak. Ay-Yıldızlı Millilerimiz 5 Ocak Salı günü de Belçika ile deplasmanda oynayacağı müsabaka için Kortrijk kentine hareket edecek.
Millilerimiz 6 Ocakta deplasmanda karşılaşacağı Belçika'yı 10 Ocak pazar günü Ankara THF spor salonunda konuk edecek. 13 Ocak Çarşamba günü yine THF spor salonunda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan Millilerimiz, 16 Ocak Cumartesi günü Çek Cumhuriyeti ile gruptaki son maçını oynayacak.
Teknik Direktörümüz Adnan Öztürk yönetimindeki A Milli Erkek Hentbol Takımımızın kadrosunda şu isimler yer alıyor:
ADI | GÖREVİ | İLİ | KULÜBÜ | |
TEKNİK KADRO | ||||
1 | ADNAN ÖZTÜRK | TEKNİK DİREKTÖR | ANKARA | |
2 | HÜSEYİN AŞCI | ANTRENÖR | ANKARA | |
3 | ADİL NAZLIGÜL | MASÖR | KOCAELİ | |
4 | ||||
İDARİ KADRO | ||||
1 | ERDAL CEYHAN | MENEJER | ANKARA | |
SPORCU KADROSU | ||||
1 | COŞKUN GÖKTEPE | KALECİ | ANTALYA | ANTALYASPOR |
2 | ÇETİN ÇELİK | SAĞ KANAT | BURSA | NİLÜFER BELEDİYESİ SK |
3 | TANER GÜNAY | KALECİ | ANKARA | BÜYÜKŞEHİR ANKARA SPOR |
4 | ALİCAN GÖÇMEN | SOL OYUN KURUCU | ANKARA | BÜYÜKŞEHİR ANKARA SPOR |
5 | RAMAZAN DÖNE | SAĞ OYUN KURUCU | İSTANBUL | BEŞİKTAŞ MOGAZ |
6 | TOLGA ÖZBAHAR | PİVOT | İSTANBUL | BEŞİKTAŞ MOGAZ |
7 | ÖMER MERCAN | SAĞ OYUN KURUCU | İSTANBUL | BEŞİKTAŞ MOGAZ |
8 | MEHMET DEMİREZEN | PİVOT | İSTANBUL | BEŞİKTAŞ MOGAZ |
9 | CAN ÇELEBİ | SAĞ OYUN KURUCU | PARİS | CM HANDBALL 28 |
10 | YAKUP YAŞAR SİMSAR | ORTA OYUN KURUCU | İZMİR | GÖZTEPE |
11 | ONUR ERSİN | ORTA OYUN KURUCU | İZMİR | GÖZTEPE |
12 | UĞUR ERCEYLAN | PİVOT | İZMİR | GÖZTEPE |
13 | BARAN NALBANTOĞLU | SOL OYUN KURUCU | İZMİR | GÖZTEPE |
14 | MURAT ENÇ | SAĞ KANAT | İZMİR | GÖZTEPE |
15 | ALPEREN PEKTAŞ | SOL KANAT | ANKARA | M. MİLLİ PİYANGO |
16 | ORKUN SÖZ | ORTA OYUN KURUCU | ANKARA | M. MİLLİ PİYANGO |
17 | HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK | SOL OYUN KURUCU | ANKARA | M. MİLLİ PİYANGO |
18 | TAHİR İLKBAHAR | SOL OYUN KURUCU | ANKARA | M. MİLLİ PİYANGO |
19 | YUNUS ÖZMUSUL | KALECİ | STURGART | TV BİTTENFELD 1898 |
20 | HARUN HACIOĞLU | SOL KANAT | ANKARA | ZAĞNOS ERKEK HENTBOL |
21 | CEMAL SERDAROĞLU | SAĞ OYUN KURUCU | ANKARA | ZAĞNOS ERKEK HENTBOL |
22 | GÖRKEM BİÇER | SOL KANAT | ANKARA | ZAĞNOS ERKEK HENTBOL |
2017 ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 5.GRUP FİKSTÜRÜ
04 KASIM 2015 | 18:10 | ÇEK CUMHURİYETİ | 34 | 32 | BELÇİKA | |
07 KASIM 2015 | 21:00 | BELÇİKA | 32 | 36 | ÇEK CUMHURİYETİ | |
06 OCAK 2016 | 21:00 | BELÇİKA | TÜRKİYE | |||
10 OCAK 2016 | 16:00 | THF | TÜRKİYE | BELÇİKA | ||
13 OCAK 2016 | 19:00 | THF | TÜRKİYE | ÇEK CUMHURİYETİ | ||
16 OCAK 2016 | 19:30 | ÇEK CUMHURİYETİ | TÜRKİYE |
//